BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

1981 yılında sektöre düz Mekanik kurtarıcı hizmetleri vererek giriş yapan firmamız,Türkiye geneli Makine Kimya Endüstrisinin yönetimi altında tüm tezgahların yükleme,tasnif ve tesviye işlerini o günden bugüne sürdürmüştür. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak vinç sektöründe büyük atılımlar yapmakta ve araç parkını sürekli büyütmektedir.15-60 ton arası mobil, hiyap ve koles vinçlerimiz, 45 ton yük taşıma kapasiteli sağa sola ataşmanlı forkliftlerimiz ile ağır nakliye ve hafriyat işlerinde Türkiye il sınırları içerisinde 365 gün 24 saat hizmet kapasitesine sahiptir. Saatlik, günlük, haftalık,aylık süreler dahilinde iş makina ve ekipmanlarımızı kiralamak hizmetlerimiz arasındadır. 

Misyonumuz

Kurulduğumuz günden beri amacımız seçkin kadromuzun katkı ve çalışmaları ile en iyiye ulaşmak olmuştur. Uluslararası standartlara uygunçalışmalarla yüksek kalite, yüksek güvenlik ve yüksek teknoloji kapasitesi ile gerçekleştirilen çalışmalarımız ülke sanayisinde geniş kullanım alanı bulmuştur.

Firmamız kuşaktan kuşağa bilgi ve tecrübe aktararak alanında tecrübeli, eğitimli ve konusunda uzman çalışanları ile üstün başarıyı yakalamış yurtiçi hizmetleri ile global bir çalışma alanı sağlamıştır. 

Vizyonumuz

Her zaman yeniliklere açık,dürüstlük ve yapılan işi dünya standartlarında,en başarılı ve verimli şekilde gerçekleştirmektir. Stratejimiz; Kurumsal bir şirket olarak oluşturduğumuz sistem dahilindeki ekip çalışmasıyla en başarılı projelere imza atmaktır. Bu doğrultuda, şuan mevcud olan personelimize her ayın belirli günlerinde brifing verilmekte ; yükleme boşaltma ve tasnif işlemlerini daha bilinçli ve güvenli olarak yapmaları için sürekli eğitim desteği sağlanmaktadır. 

Kiralama Hizmetleri

Makine parkımızdaki değişik özelliklere sahip hiap ve koles vinçlerimizle, "G sınıfı" ehliyetli oparatör ve araçlarımızın mühendisler odasından alınan "kontrolü yapılmıştır" sertifikalarıyla, kiralama sektöründe de ihtiyaçlara cevap vermekteyiz.

AK NAKLİYAT ADAPAZARI FORKLİFT - NAKLİYE - AĞIR NAKLİYE - İŞ MAKİNALARI